سه شنبه، 15 اکتبر (23 مهر)، animago AWARD توط مجله DIGITAL PRODUCTION ارائه شد و 19 امین مراسم اهدای جوایز رو رقم زد. در Metropolis Hall در Filmpark Postdam Baelsberg، آلمان، حدود 600 مهمان بین المللی در جشن اهدای جوایز جشنواره شرکت داشتند، و در اون برندگان جایزه سال 2015 اعلام شده و مورد قدردانی قرار گرفتند.

 

ادامه مطلب: برندگان animago AWARD 2015

 


از چهره های انسانی واقعی با تعامل خودکار و رندرهای دنیاهای بزرگ و واقع نمایانه (Photorealistic) تا نگاه به پشت صحنه های تکنولوژی انقلابی به نام physically based animation (PBA) (متحرک سازی بر پایه فیزیک) ، برنامه Real-Time Live! (بلادرنگ زنده!) در SIGGRAPH 2015 چیزهای زیادی برای ارائه داره.

 

ادامه مطلب: تریلر SIGGRAPH 2015 – Real Time Live!


هشتاد و هفتمین دوره مراسم اسکار امسال هم با فیلم هایی شاخصی برگزار شد که لیست تمامی نامزدها و برندگان آن به این صورت اعلام شد:

ادامه مطلب: تمامی نامزدها و برندگان 87 امین دوره اسکار ( 2015 )

  


نگاهی کلی به لیست نامزدهای جازه animago 2015

 

ادامه مطلب: نامزدهای جوایز animago 2015 اعلام شدند

 


Industrial Light & Magic (ILM) و شرکت مادر Lucasfilm, Ltd. از ساخت ILM Experience Lab (ILMxLAB) (آزمایشگاه تجربی ILM) خبر دادند، بخش جدیدی که افراد با استعداد Lucasfilm، ILM و Skywalker Sound رو به خودش جذب میکنه.

 

ادامه مطلب: راه اندازی آزمایشگاه تجربی Industrial Light & Magic


جشنواره‌ی بازی‌های مستقل تهران برای من و تو داره برگزار می‌شه! برای من و تویی که عشق بازی‌سازی هستیم و آرزومون اینه که بتونیم بازی بسازیم و ببینیم که بقیه دارن بازی‌های مارو بازی می‌کنن!

 

ادامه مطلب: اولین جشنواره بازی های مستقل تهران

جستجو

آخرین خبر

تریلر داستان Jack the Ripper از Assassin’s Creed Syndicate

 


به Evie Frye برای متوقف کردن بدنام ترین قاتل سریالی Jack the Ripper کمک کنید.

 

ادامه مطلب...

Facebook
Facebook
Telegram
Telegra,
Google
Google

CGCube. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است