داستان بازی Assassin’ Creed Syndicate شما رو به زمان ظهور عصر جدید در انقلاب صنعتی میبره. شما نقش Jacob Frye رو بازی میکنید، یه گنگستر آدم کش (Gangster Assassin) که در کنار طبقه کارگرِ به بردگی گرفته شده لندنی، برای عدالت میجنگه. ببینید که Jacob گروهش رو برای نابودی فساد در لندن هدایت میکنه و برای طبقه کارگر آینده ای روشن تر رقم میزنه.

 

  

درباره Assassin’s Creed Syndicate:

لندن. سال 1868. انقلاب صنعتی. عصر اختراع و موفقیت، که بر روی دوش طبقه به بردگی گرفته شده کارگر ساخته میشه. به عنوان Jacob Frye، یه گنگستر قاتل، تیمتون رو به کار بیگیرید تا برای عدالت در کنار طبقه مظلوم کارگری بجنگید. دنیای زیر زمینی رو هدایت کنید تا لندن رو در یک ماجراجویی پر از اکشن، توطئه و مبارزات خشن پس بگیرید.

 

ویژگی های اصلی:

-         مشت هاتون رو بالا بگیرید و به عنوان اولین قاتل گنگستر، Jacob Frye، در آغاز عصر جدید

بازی کنید. اسلحه هاتون رو شامل چاقوی kurki، پنجه بکس و عصای شمشیری برای مبارزه ای خشن آماده کنید و از طناب انداز (rope launcher) برای بالا رفتن از ساختمان ها در چند ثانیه یا نابود کردن ناگهانی دشمناتون استفاده کنید.

-         از کاخ باکینگهام (Buchingham Palace) تا بیگ بن (Big Ben)، به وسیله قطارها یا کالسکه ها، با سرعت در دنیای آزاد (open world) عصر صنعتی مبارزه کنید و فتحش کنید.

-         خشن ترین باند بریتانیای کبیر رو تشکیل بدید، تنها نیرویی که میتونه طبقه اشرافی رو به چالش بکشه و گروه های رقیب رو شکست بده تا آزادی رو به مردم مظلوم برگردونه.

-         همینطور به عنوان خواهر دوقولوی Jacob یعنی Evie بازی کنید، یه قاتل بی رحم که در بی صدا بودن، سرعت و حملات مخفی عالی عمل میکنه.

 

Assassin’s Creed Syndicate برای Xbox One، PlayStation 4 و PC از 23 اکتبر 2015 (1 آبان 1394) در دسترس خواهد بود.

 


 

  • هیچ نظری یافت نشد
افزودن نظر

جستجو

آخرین خبر

تریلر داستان Jack the Ripper از Assassin’s Creed Syndicate

 


به Evie Frye برای متوقف کردن بدنام ترین قاتل سریالی Jack the Ripper کمک کنید.

 

ادامه مطلب...

Facebook
Facebook
Telegram
Telegra,
Google
Google

CGCube. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است