انتقام باش. شب باش. Batman باش.

 

Batman: Arkham Knight سه گانه برنده جایزه Arkham رو از Rocksteady Studios به نتیجه پایانی میرسونه. Batman: Arkham Knight که به طور ویژه برای نسل جدید پلتفرم های بازی طراحی شده، نسخه Batmobile (خودروی بتمن) با طراحی بینظیر از Rocksteady رو معرفی میکنه. اضافه شدن این خودروی افسانه ای، به همراه گیم پلی تحسین شده مجموعه Arkham، به بازیکن ها تجربه نهایی و کامل Batman رو در حالی که از خیابان ها میگذرن و در آسمان تمام شهر Gotham City پرواز میکنن، خواهد داد. در این قسمت نهایی و انفجاری، Batman با تهدید نهایی علیه شهری که برای حفاظت ازش قسمت خورده روبرو میشه، در حالی که Scarecrow برمیگرده تا با سایر جنایتکاران Gotham همدست بشه و Batman رو برای همیشه نابود کنه.

  

 

ویژگی ها:

-         "بتمن باش" – تجربه کامل بتمن بودن رو در حالی که شوالیه تاریکی به قسمت نهایی سه گانه Arkham از  Rocksteady میرسه داشته باشید. ببا معرفی Batmobile و پیشرفت به ویژگی هایی اختصاصی مثل FreeFlow Combat، مخفیانه بودن، بررسی صحنه و مسیریابی، ازیکن ها به بزرگترین کاراگاه دنیا که تابحال شبیهش دیده نشده تبدیل میشن.

-         معرفی Batmobile Batmobile با طراحی کاملاً جدید و اصیل با ظاهری متمایز و مجموعه ای کامل از ابزارهای با تکنولوژی پیشرفته نصب شده روی ماشین به بازی اومده. جوری طراحی شده که بشه اون رو کاملاً در دنیای بازی روند و قابلیت تبدیل از حالت تعقیب و گریز و پرسرعت به حالت مبارزه ای نظامی رو داره که باعث میشه این خودروی افسانه ای در مرکز طراحی بازی قرار بگیره و به بازیکن ها اجازه بده تا با سرعتی باورنکردنی در خیابان های Gotham City به تعقیب خطرناک ترین شروران شهر بپردازن. این خودروی نمادین توانایی های Batman رو در هر زمینه ای افزایش میده، از مسیریابی و بررسی صحنه تا مبارزه و حل معمّا که حسی کامل و یکپارچه از هماهنگی انسان و ماشین رو ایجاد میکنه.

-         پایان حماسی سه گانه Arkham از Rocksteady Batman: Arkham Knight یه جنگ تمام عیار رو به Gotham City میاره. زد و خوردهای جزئی Batman: Arkham Asylum، که درتوطئه ویرانگر علیه زندانیان Batman: Arkham City شدت گرفت، در آخرین مرحله برای آینده Gotham به اوج خودش میرسه. به لطف Scarecrow که در Arkham Knight به بازی پیوسته، شخصیت کاملاً جدید در دنیای Batman، به همراه تعداد زیادی از افرار شرور بدنام مثل Harley Quinn، The Penguin، Two-Face و Riddler، شهر سرنوشت نامشخصی داره.

-         Gotham City رو کامل کشف کنید – برای اولین بار، بازیکن ها این شانس رو دارن که تمام شهر Gotham رو به صورت کامل در یه دنیای بازی باز و آزاد کشف کنن. پنج برابر بیشتر از چیزی Batman: Arkham City و Gotham City بهش زندگی بخشیده بود با مقدار یکسانی از تشابه و توجه به جزئیات که بازی های Arkham بهش مشهور هستن.

-         مأموریت های جانبی Most Wanted – بازیکن ها میتونن کاملاً خودشون رو وارد آشوبی که تو خیابانهای Gotham در جریان هست بکنن. مواجهه با جنایتکاران بسیار خطرناک حتمی هست و همینطور به بازیکن ها این موقعیت داده میشه تا روی دستگیری افراد شرور به صورت تکی یا دنبال کردن مسیر تا رسیدن به هسته اصلی افراد شرور تمرکز کنن.

-         ویژگی ابزار ها و روش های مبارزه جدید – بازیکن ها حرکات مبارزه ای بیشتری و ابزارهای بسیار پیشرفته تری نسبت به گذشته رو در اختیار دارن. توانایی "ابزارهای حین پرواز" جدید به Batman اجازه میدن تا  از ابزارهایی مثل batrang، grapnel gun یا line launcher رو در حال پرواز استفاده کنه در حالی که کمربند کاربردی Batman دوباره به روزرسانی شده تا شامل تمام ابزارهای جدیدی بشه که بهش اجازه افزایش دامنه تحقیقات جنایی، حمله مخفیانه و مهارت های مبارزه رو بده.

 

 

تریلر رسمی بازی Batman: Arkham Knight با عنوان "All Who Follow You"

 

تریلر ویدیوی اختصاصی از گیم پلی بازی Batman: Arkham Knight در PS4

 


 

 

  • هیچ نظری یافت نشد
افزودن نظر

جستجو

آخرین خبر

تریلر داستان Jack the Ripper از Assassin’s Creed Syndicate

 


به Evie Frye برای متوقف کردن بدنام ترین قاتل سریالی Jack the Ripper کمک کنید.

 

ادامه مطلب...

Facebook
Facebook
Telegram
Telegra,
Google
Google

CGCube. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است