شروع داستان Minions  برمیگرده به آغاز زمان. با شروع از یک تک سلولی زرد ، Minion ها همیشه در طول تاریخ حظور داشتن ، و همیشه به بدترین اربابان دنیا خدمت کردن.

با شکستهاشون برای در امان نگه داشتن این اربابان از T.rex گرفته تا Napoleon ، Minion ها دیگه کسی رو که بتونن براش خدمت کنن پیدا نکردن و به شدت دچار افسردگی شدن. اما یه Minion به نام Kevin یه نقشه داره ، و اون – به همراه یه نوجون سرکش به نام Stuart و Bob کوچولوی دوست داشتنی – برای پیدا کردن یه رییس شیطانی تا برادرانش بتونن ازش پیروی کنن به ماجراجویی توی دنیا میره. سه تایی در گیر یه سفر هیجان انگیز میشن که در نهایت اونها رو به ارباب احتمالی بعدیشون هدایت میکنه ، Scarlet Overkill ، اولین زن شرور بزرگ دنیا. اونها از Antarctica ی یخ زده تا نیویورک دهه 1960 رو سفر میکنن  ، و نهایتاً به لندن میرسن ، جایی که با بزرگترین چالششون تا اون زمان روبرو میشن: نجات تمامی Minionkind ( جامعه مینیونی ) ... از نابودی.

 

 

با کارگردانی Pierre Coffin ، Kyle Balda و با بازی Sandra Bullock ، Michael Keaton و ... . فیلم 10 جولای 2015 ( 19 تیر 1394 ) اکران خواهد شد.

 

 

ترجمه از CGCube


 

  • هیچ نظری یافت نشد
افزودن نظر

جستجو

آخرین خبر

تریلر داستان Jack the Ripper از Assassin’s Creed Syndicate

 


به Evie Frye برای متوقف کردن بدنام ترین قاتل سریالی Jack the Ripper کمک کنید.

 

ادامه مطلب...

Facebook
Facebook
Telegram
Telegra,
Google
Google

CGCube. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است