دنیای خارق العاده Snow White (سفید برفی) و Huntsman (شکارچیان) به هم میرسه تا نشون بده چطور سرنوشت The Huntsman Eric (اریک شکارچی) و Queen Ravenna (ملکه راونا) به شکلی عمیق و خطرناک در هم آمیخته. Chris Hemsworth و Charlize Theron به نقش های خودشون در The Huntsman Winter’s War بازمیگردن، یه ماجراجویی-اکشن حماسی که در فیلم با Emily Blunt و Jessica Chastain و البته کارگردان فیلم Cedric Nicolas-Troyan همراه میشن. تهیه کننده Joe Roth (تهیه کننده Maleficent و Alice in Wonderland) یک بار دیگه تیم رو در یک داستان نفس گیر دیگه که در حماسه ای افسانه ای به وقوع میپیونده هدایت میکنه.

 

Queen Ravenna (با بازی Charlize Theron) مدت ها قبل از اینکه تصور بشه با شمشیر Snow White شکست خورده باشه، در سکوت خواهرش Freya (با بازی Emily Blunt) رو تماشا میکرد که چطور از یک خیانت درد آور رنج کشیده و سپس از سرزمینشون گریخته. با توانایی Freya ملکه یخی جوان در یخ کردن هر دشمنی، او دهه ها رو در جایی سرد و دور دست سپری کرده و سپاهی از شکارچیان – شامل Eric و Sara – تا وقتی که میفهمه دو سرباز با ارزشش تنها خواسته اش رو زیر پا گذاشتند: برای همیشه قلب هاتون رو نسبت به عشق سخت نگه دارید.

 

وقتی Freya از مرگ خواهرش با خبر میشه، سربازان باقی مانده اش رو جمع میکنه تا Magic Mirror (آیینه جادویی) رو به خانه و نزد تنها جادوگر باقی مانده ای که میتونه قدرتش رو مهار کنه بیارن. اما وقتی کشف میکنه Ravenna میتونه از اعماق طلاییش زنده بشه، خواهران شرور این سرزمین زیبا رو با دو برابر تاریک ترین نیرویی که تابحال به خودش دیده، تهدید میکنن. حالا، ارتشی که گردآوری کردن باید شکست ناپذیری خودش رو ثابت کنه ... مگر اینکه شکارچیان رانده شده ای که قانون اصلی ملکه رو زیر پا گذاشتند بتونن برای بازگشت به یکدیگر مبارزه کنند.

 


{youtube}https://youtu.be/_W65ndip7MM{/youtube}


 

  • هیچ نظری یافت نشد
افزودن نظر

جستجو

آخرین خبر

تریلر داستان Jack the Ripper از Assassin’s Creed Syndicate

 


به Evie Frye برای متوقف کردن بدنام ترین قاتل سریالی Jack the Ripper کمک کنید.

 

ادامه مطلب...

Facebook
Facebook
Telegram
Telegra,
Google
Google

CGCube. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است