MODO 901 برجسته ترین بروزرسانی ما تا به اینجا بوده. Modo 901 به شما این امکان رو میده تا نسبت به گذشته، پروژه های چالش برانگیزتری رو انجام بدید، با ویژگی های قدرتمند جدید در هر بخش از مدلسازی تا تکستچردهی، و از انیمیشن تا رندر.

 

 

چیزی رو ساده بسازید: بهبود رابط کاربری (UI) و پنجره نمایش (Viewport)

 
در دنیای 3D که بعضی اوقات پیچیده میشه، MODO 901 ابزارهایی که نیاز دارید رو با چندین بهبود در رابط کاربری و پنجره نمایش، زیر انگشتان دستتون قرار میده که بهتون کمک میکنه جوری که میخواید کار کنید.

 

چیزی رو سریع بسازید: پنجره نمایش Advanced GL

 
در بازسازی تعاملی صحنه که به رندر نهایی بسیار شبیه هست، سریع تر کار کنید. با پنجره نمایش شتاب یافته سخت افزاری (hardware-accelerated) GL جدید MODO 901.

 

چیزی رو زیبا بسازید: متریال ها و رندرگیری بر پایه فیزیک

 
رندرهای طبیعی تر و نزدیک تر به واقعیت خلق کنید. MODO 901 با یه متریال BRDF جدید که با متریال های (Materials) واقعی بیشتر همخوانی داره، Daylight بهبود یافته بر پایه فیزیک و بهبودهای دیگه.

 

چیزی رو آسان بسازید: دینامیک ها و افکت های توسعه یافته

 
MODO 901 کمک میکنه تا دنیاتون رو با دینامیک جدید و افکت های توابعی به حقیقت تبدیل کنید، شامل توابع Shatter و Rock، محدودیت های چسبندگی برای مواد سخت و چیزهای بیشتر.

 

یه چیز بزرگ بسازید: استخوان گذاری با انعطاف بیشتر

 
با Command Regions قابل کلیک، استخوان گذاری (Rigging) کاراکتر انعطاف پذیرتر و تمیزتری رو ایجاد کنید، توانایی تغییر رنگ و شدت تأثیر گذاری بسته به میزان کشیده شدن یک سطح، ساخت نمونه های متفاوت بر اساس ویژگی های ذرات و بیشتر از اینها.

 

یه چیز بزرگ بسازید: مدیریت پیچیدگی

 
MODO 901 ابزارهایی رو برای اینکه به شما کمک کنه تا موجودیت های پیچیده امروزی رو آسان تر مدیریت کنید داره، با Deferred Meshes، پشتیبانی از EXRTiled و گزینه های نمایش گروه به شکل ساده سازی شده.

 

یه چیز بزرگ بسازید: هماهنگی آسان تر با روند کاری

 
MODO رو راحت تر در روند کاریتون گسترش بدید، سفارشی سازی کنید و همگام سازی کنید، با Python TD SDK جدید، پشتیبانی از Qt بین پلتفرمی، جابجایی داده های open VDB voxel و چیزهایی بیشتر.

 

یه چیز زیبا بسازید: پشتیبانی از گرافیک های بر پایه Vector

 
از کارهای هنری خلق شده بر پایه Vector (vector-based) و غیر وابسته به تفکیک پذیری (resolution-independent) که در برنامه هایی مثل Adobe Illustrator ساخته شده اند یا از یک فایل CAD تبدیل شده اند (convert)، با پشتیبانی جدید از بافت (texture) و قوس (curve) برای فایل های SVG استفاه کنید.

 

 

جستجو

آخرین خبر

تریلر داستان Jack the Ripper از Assassin’s Creed Syndicate

 


به Evie Frye برای متوقف کردن بدنام ترین قاتل سریالی Jack the Ripper کمک کنید.

 

ادامه مطلب...

Facebook
Facebook
Telegram
Telegra,
Google
Google

CGCube. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است