امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


شرکت شکلات سازی سوییسی مینور (Minor) یه آگهی داستانی شکل برای تبلیغ محصولاتشون میخواستن. Boutiq با ایده و استوری برد پیش ما اومد و مارو استخدام کرد تا کار رو شروع کنیم و نشون بدیم که چجوری Split (سنجاب توی ویدیو) فندق ها رو به کارخانه شکلات سازی میاره.

 

کارگردان Boutiq ، Mike Huber و استدیوی Colorbleed Animation Studi دست به دست هم دادن تا این آگهی فتو-رئال رو بسازند و داستان توی جنگلهای چشم نواز ، کوه های سرسبز و دریاچه کوهستانی نفس گیر اتفاق میفته.

 

در این آگهی تلویزیونی 65 ثانیه ای ، ما سنجابمون Split رو دنبال میکنیم ، اینکه چطور توی جنگل میدوه و فندق ها رو با یه کوسن بنفش میگیره و از بین کوهها و دریاچه ها میگذره و با چوب گلف فندقهای پوست کنده رو به کارخونه میفرسته. آخر این داستان که به وسیله Paul Shapera صدا گذاری شده ، گفته میشه که در سنتی عالی از شرکت Minor ، چطور سنجابها وسیله ای برای جمع کردن و بهبود کیفیت تخته شکلاتهای Minor هستند. بنابراین خط تولید جدید این شرکت 100 ساله ، "توسط عاشقان فندق بنا شده".

  

 

3D : ColorBleed

انیمیشن کاراکتر : Martin Eneroth Johansson

صدا : Paul Shapera

تولید : Mike Huber

نماینده: The Washing Line

برند: Minor

Tom Hankins, Gijs van Kooten, Roy Nieterau, Dewi de Bue, Wilrico Feenstra, Danny Vos

نرم افزارهای مورد استفاده: Autodesk Maya ، Chaosgroup V-ray ، Eyeon Fusion 

 

 


منبع عکس: CGMeetup


 

 

  • هیچ نظری یافت نشد
افزودن نظر

جستجو

ویدیوی تصادفی

 


تو یه خیابان قدیمی پاریس، یه مغازه کفش فروشی هست. Mr. Botte جوری با عشق و مهارت به کفش ها رسیدگی میکنه که تو دستای ماهرش جون میگیرن و شروع به حرکت میکنن. وقتی یه فروشنده دوره گرد عجیب و غریب دکه اش رو درست جلوی مغازه Mr. Botte برپا کنه، کار روزانه اش به هم میریزه.

 

ادامه مطلب...

Facebook
Facebook
Telegram
Telegra,
Google
Google

CGCube. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است