امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

 


سفری از میان بیابانی الکتریکی، Dry Lights در محیطی خیالی از کاکتوس ها و دره ها بازگو میشود، از غارهای مخفی تا صخره های دورافتاده در کنار رودخانه های ضربان داری از نور حرکت میکند.

 

 این فیلم تجربی جایی مابین یک مکان و یک اجرا قرار میگیرد، جایی که نورهای رقصان با فضاهای زنده درهم میامیزند. همچون شهری خیالی که در تاریکی چشمک میزند، باریکه های نور از خیالات مبهم – لحظات محو شده، تجربیات و مکان ها. دنیایی در حالتی نامنظم از سَیَلان که گویا از هر کنترل کاملی که میزبان تغییرات مداوم محیط هایی مادی و روحیست، شانه خالی میکند. حرکت، بدون یک مقصد در ساعات مرده شب، محسور کننده، خیالاتِ ضربان دار پیرامونِ خود را روشن میکنند، به روایات شخصی اجازه شکوفایی میدهند.

  

برای غلبه به چالش تکنیکی ساخت این فیلم کاملاً 3D به تنهایی توسط خودم، با کمپوزر Thomas Vaquié برای برپایی صحنه ظهور یک دنیای منحصر به فرد شریک شدم.

 


 

  • هیچ نظری یافت نشد
افزودن نظر

جستجو

ویدیوی تصادفی

 


در آینده ای نزدیک، پایتخت سوئد به سرزمینی بایر بعد از آخرالزمانی تبدیل شده. ما به چهار سرباز میپوندیم که با هدف بررسی یه برج مراقبت قدیمی که آفلاین شده، به یه مأمورت عادی در ‘Zone 3’ میرن. این صحنه اولین فیلم کوتاه به کارگردانی Andrée Wallins، کسی که خودش داستان رو نوشته و طراح تولید بوده.

 

ادامه مطلب...

Facebook
Facebook
Telegram
Telegra,
Google
Google

CGCube. استفاده از مطالب سایت تنها با ذکر منبع مجاز است